نمایندگی دل در تهران

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

نمایندگی دل در تهران

 

به نقل قول از نمایندگی دل در تهران شرکت دل جزو اولین شرکت هایی هست  که در زمینه تکنولوژی دیجیتال و آی تی فعالیت خود را در دنیا شروع کرد و شاید جزو تنها شرکت هایی بود که در زمان بسیار کوتاه پیشرفت بسیار زیادی کرد و به موفقیت های زیادی دست یافت . این برند در کشور ما نمایندگی های زیادی دارد اما نمایندگی های دل در تهران تعدادشان بیشتر است . چراکه تهران به جز اینکه پایتخت جغرافیایی کشورمان ایران هست . پایتخت تکنولوژیک ایران هم محسوب میشود و بسیاری از برند ها در تهران نمایندگی فعال دارند .

محبوبیت برند دل در ایران

نمایندگی دل در تهران
نمایندگی دل در تهران

برند دل و نمایندگی دل در تهران و تمام شهرستان ها توانسته محبوبیت خاصی بین ایرانیان پیدا کند . بسیاری از ایرانیان لپ تاپ را با این برند شناختند و اولین لپ تاپ هایشان مارک دل بوده است . این برند به دلیل قطعات خوبی که در لپ تاپ های خود استفاده میکند محصولات خود را محصولاتی جان سخت به تمام کاربران دنیا معرفی کرده . میتوانیم ددر نزدیکی خود کسی که لپ تاپ های دل را مدت طولانی استفاده کرده ببینیم که این لپ تاپ ها حتی بعد از 10 سال هم بسیار خوب کار می کنند.

و اما دلیل دیگری که برند دل توانسته محبوبیت خود را در کشورمان افزایش دهد خدمات پس از فروش بسیار عالی این برند است . در زمینه خددمات پس از فروش بسیاری از برند های مطرح دنیا که در ایران فعالیت میکنند نمیتوانند نیاز های مشتریان خود را برطرف کنند و این مساله دلیلی جز تحریم ها و شرایط سیاسی ندارد و ما میبینیم که برند های بزرگ دنیا در کشورمان خدمات پس از فروش خوبی ندارند .

خدمات پس از فروش و نمایندگی های در ایران

نمایندگی دل در تهران
نمایندگی دل در تهران

اما دل بی توجه به تمام محدودیت ها توانسته همه نیاز های کاربران خودش را در زمینه خدمات پس از فروش و نمایندگی های خود در سراسر ایران برطرف کند . و خیلی از کاربران این برند از نحوه خدمات نمایندگی های دل در تهران و ایران راضی هستند . همانطور که میدانید نوغ تولید لپ تاپ ها نسبت با سال های گذشته بسیار پیشرفته تر شده است و در نتیجه تعمیرات لپ تاپ ها هم نیز پیشرفت کرده اند و مراکز تعمیرات غیر مجاز به همین دلیل قادر به خدمات دهی خوبی نیستند . اما در در نمایندگی های خود سراسر ایران توانسته بهترین تجهیزات را وارد کند و پروسه زمانی تعمیر یک لپ تاپ را به حداقل برساند و این مساله از دیگر دلایل محبوبیت برند دل در ایران است .

 

کمی از تاریخچه دل بدانیم

نمایندگی دل در تهران
نمایندگی دل در تهران

دل برندی است که در سال 1984 در شهر راند راک ایالت تگزاس آمریکا تاسیس شد . موسس این برند شخصی بود 189 ساله به نام مایکل دل که توانایی تاسیس این شرکت را از نظر مالی نداشت و برای همین 1000 دلار از خنوده خود قرض کرد و توانست در 4 سال ارزش شرکت دل را به 85 میلیون دلار برساند و این یک موفقیت دست نیافتنی بود و بسیاری از مدیران بزرگ برای مایکل دل احترام قائل بودند .

شرکت دل توانست در سالهای بعد بین 500 شرکت برتر در دنیا قرار گیرد و مایکل دل جوان ترین مدیر عامل در بین این 500 شرکت بود . همین طور که سالها میگذشت موفقیت های برند دل بیشتر میشد اما مایکل دل از اوایل فعالیتش ایده مهمی داشت . او میخواست که تمام محصولاتش بدون واسته در دسترس کاربران قرار گیرد و کاملا مستقیم محصولات خود را به کاربران بفروشد .

فروشگاه اینترنتی دل

در آن زمان که فروشگاه های اینترنتی اصلا مرسوم نبودند مایکل دل تصمیم گرفت فروشگاهی برای محصولات خود تاسیس کند که همه بتوانند بدون واسطه از آن خرید کنند .سرنجام در سال 1996 مایکل دل فروشگاه برند دل را تاسیس کرد این در حالی بود که خیلی از برند ها حتی سایت هم نداشتند . این فرشگاه با اقبال عمومی رو به رو شد و توانست در عرض تنها شش ماه به فروش روزی یک میلیون دلار ببرسد .

بعد ها هر ساله که نام تولیدکنندگان برتر اعلام میشد همیشه دل جزو 3 برند برتر بود و حتی در سال 2016 دل توانست لغب با کیفیت ترین و پرفروش ترین لپ تاپ ویندوزی دنیا را به خود اختصاص دهد و این یکی از موفقیت های بزرگ این برند در طول فعالیت خود بود .

برچسب ها: خدمات پس از فروش و نمایندگی های در ایران