دل سنتر

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

دل سنتر

دل سنتر اینگونه گزارش میدهد که برند Dell از جمله برند هایی است که خیلی کم پیش می آید کسی از تکنولوژی های دیجیتال استفاده کرده باشد و نام آن را نشنیده باشد.

این برند که در ایالت تکزاس آمریکا در34 سال پیش متولد شد توانسته بسیاری از موفقیت ها را کسب کند و این برند به یکی از غول های تکنولوژی دنیا تبدیل شود .

وقتی تازه این برند به کشورمان آمده بود شاید خیلی ها لپ تاپ را با برند دل شناختند و نمیدانستند که لپ تاپ را شرکت های دیگر هم تولید میکنند .

برای همین دل از همان اوایل حضور تکنولوژی دیجیتال در کشورمان حضور فعال داشته و توانسته بسیاری از نیاز های بازار را مرتفع کند .

کارشناسان تعمیر لپ تاپ دل معتقدند شما هم میدانید که برای موفقیت یک برند خیلی فاکتور های مهم است از جمله کیفیت خوب ، کاربری متفاوت محصولات ، قیمت مناسب و از همه مهمتر خدمات پس از فروش دل سنتر .

دل در ایران با سرویس های مختلف در نمایندگی های سراسر ایران خود توانسته بسیار موفق عمل کند و در طول فعالیت در کشورمان به یکی از محبوب ترین برند ها تبدیل شود .

نمایندگی دل

نمایندگی Dell یا همان نمایندگی برند دل در ایران توانسته بسیاری از نیاز های کاربران ایرانی را در زمینه فروش تامین کند .

اما مساله ای که خیلی برای دل سنتر مهم است خدمات پس از فروش است . همانطور که میدانید با پیشرفت تکنولوژی نوغ تعمیرات لپ تاپ ها هم تغییر کرده . به عنوان مثال دیگر قطعات به روش سالهای گذشته بروی بورد لپ تاپ نصب نمیشوند .

این مساله بسیار تغییرات زیادی داشته و به نسبت احتیاج به تجهیزات و ادوات بسیار پیشرفته دارد . نمایندگی های دل در سراسر ایران توانسته اند که این تجهیزات را در کشورمان وارد کنند.

این باعث تسریع بخشیدن به امر تعمیرات لپ تاپ در نمایدگی های دل شده و شما میتوانید با خیال راحت دیوایس خود را به یکی از نمایندگی های دل در سراسر ایران بسپارید .

تعمیرات تخصصی نمایندگی دل

مطمئن باشید که بهترین و با تجربه ترین کارشناسان به تعمیرات لپ تاپ شما خواهند پرداخت و هیچ مشکل خاصی برای شما ایجاد نخواهد شد .

ولی در بسیاری از موارد کاربران با مراجعه به مراکز تعمیر غیر مجاز و نمایندگی های غیر رسمی دچار مشکلات زیادی میشوند که جبران کردن این مشکلات هزینه های بسیاری دارد.

پس بشما پیشنهاد میکنیم که حتما به نمایندگی های مجازرسمی دل سنتر و مورد تایید برند دل مراجعه کنید چراکه خیالتان راحت است . شما هم با جستجو در فضای وب میتوانید نظر کاربران را در مورد خدمات دهی برند Dell جویا شوید .

تاریخچه دل

برند دل توسط یک پسر 19 ساله در ایالت تگزاس آمریکا تاسیس شد این پسر مایکل دل نام داشت و تنها با 1000 دلار که آن هم از والیدن خود قرض گرفته بود در سال 1984 این برند را تاسیس کرد .

مایکل که ایده های بسیار بزرگی در سر خود داشت توانست روز به روز این کمپانی کوچک خود را بزرگ و بزرگ تر کند تا جایی که 4 سال بعد در سال 1988 این کمپانی دیگر کوچک نبود و ارزشی نزدیک به 85 میلیون دلار داشت .

چند سال بعد شرکت دل جزو 500 شرکت برتر دنیا قرار گرفت و مایکل دل توانست جوانترین مدیر عامل و موسس بین تمام این 500 شرکت باشد .

در سال 1996 که آن زمان فروش گاه اینترنتی مثل امروز وجود نداشت مایکل دل تصمیم گرفت فروش اینترنتی محصولات خود را شروع کند و سایت Dell  را تاسیس کرد .

ایده های ناب Dell

نسبت به آن زمان این ایده ایده بزرگی بود . تنها بعد از گذشت 6 ماه از تاسیس این سایت دل توانست به فروشی بیش از یک میلیون دلار در روز برسد که این رقم رقم بسیار بزرگی بود .

دل بر عکس تمامی رقبایش تمرکز خود را فقط بروی لپ تاپ و لوازم وابسته آن گذاشته است . و محصولاتی  ثانویه تولید نمیکند و همین مساله باعث شد که دل در اکتبر سال 2010 به سومین برند موفق در زمینه تولید کامپیوتر های خانگی در دنیا برسد .

در در سال 2016 بعد از اپل به با کیفیت ترین و پرفروش ترین برند فروش لپ تاپ در سراسر دنیا تبدیل شد که در زمینه لپ تاپ های ویندوزی دل مقام اول را کسب کرد .