سایت دل

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

سایت دل

سایت دل گزارش میدهد که برند دل یکی از بزرگترین غول های تکنولوژی در تمام دنیا محسوب میشود.

این برند توانسته در مدت زمان فعالیت خود موفقیت های بسیار زیادی کسب کرده .

Dell که در اوایل دهه 80 میلادی کار خود را شروع کرده . در مدت زمان کمی به بزرگترین موفقیت ها رسیده است .

به گزارش نمایندگی Dell این برند در تمام 5 قاره دارای نمایندگی های فعال است و در تمام دنیا جزو محبوب ترین برند های لپ تاپ و کامپیوتر های خانگی محسوب میشود .

موسس دل

برند دل در سال 1984 توسط یک پسر 19 ساله تاسیس شد . این پسر مایکل دل نام داشت و در ایالت تگزاس آمریکا در شهر راند راک زندگی میکرد .

بررسی های سایت دل نشان میدهد این شخص پر از ایده های بسیار مهم بود اما پوولی برای تاسیس یک شرکت نداشت به همین دلیل از والدین خود 1000 دلار قرض کرد و این شرکت را تنها با 1000 دلار راه اندازی کرد.

مایکل دل نام خانوادگی خود را بروی این برند گذاشت . برند Dell کم کم در همان سال توانست به شیوه کاری که مد نظرش بود برسد .

تنها در 4 سال بعد یعنی در سال 1988 این برند که تنها به 1000 دلار کار خود را شروع کرده بود ارزشش را به بیش از 85 میلیون دلار رساند .

در نهایت Dell توانست اولین موفقیت بزرگ خود را دشت کند .

موفقیت های چشم گیر

در سال های بعد دل که در آن زمان در زمینه کامپیوتر های خانگی  فعالیت داشت به موفقیت های بسیار چشم گیری رسید .

که یکی از آنها این بود که دل در بین 500 شرکت برتر دنیا قرار گرفت.

به گزارش سایت دل این لیست متشکل بود از 500 شرکت موفق که در آن زمان فعالیت میکردند و مایکل دل در آن زمان جوانترین فرد مدیر عامل در بین تمام این 500 شرکت بود .

همین مساله باعث شد که برند دل که سال های زیادی از فعالیتش نمیگذشت در تمام دنیا سرو صدای زیادی به پا کند و نگاه ها همه به این برند معطوف شوند .

 راه اندازی سایت دل

مایکل دل که هنوز هم جزو افرادی در صنعت تکنولوژِی دیجیتال است که بسیار ایده های ناب و خلاقانه دارد .

در آن زمان ایده بسیار بزرگی داشت که عملی کردن آن بسیار سخت و حتی غیر ممکن بود .

او میخواست که تمام محصولات خود را بدون هیچ واسطه ای مستقیما به کاربران بفروشد و دست تمام واسطه ها را از این بین قطع کند.

که این مساله نه تنها به نفع کمپانی دل بود بلکه کاربران میتوانستند به راحتی هر محصولی که مد نظرشان هست را با قیمت کمتر مستقیما از کارخانه  خریداری کنند .

در آن زمان حتی سایت آمازون هم که معتبر ترین سایت فروشگاهی دنیاست در آن سال که سایت 1996 بود توفیق آنچنانی نداشت .

ولی مایکل دل بلاخره در این سال تصمیم گرفت که سایت دل را راه اندازی کند و از طریق این سایت محصولات خود را مستقیما به کاربران بفروشد.

این سایت در ماه سپتامبر سال 1996 تاسیس شد و برای خیلی ها جذاب بود که از طریق اینترنت خرید کنند.

 سایت دل مورد تتوجه همه مردم قرار گرفت و تنها شش ماه بعد از تاسیس سایت دل این برند توانست به فروش روزی 1 میلیون دلار فقط از طریق این سایت برسد .

دل در ایران

دل در ایران هم بسیار مخاطب دارد و عده زیادی هم طرفدار این برند هستند .

دلایل زیادی برای این محبوبیت وجود دارد که یکی از این ها این است که دل از اوایل حضور تکنولوژی دیجیتال و آی تی در کشورمان حضور بسیار فعالی داشته است.

از نخستین برند هایی بوده که ما از محصولاتش در منزلمان داریم و شاید بسیاری از ما اولین لپ تاپی که خریداری کردم از این برند بوده و لپ تاپ ها را با مارک دل شناختیم .

نمایندگی دل در ایران اعتقاد دارد اما دلیل دیگر محبوبیت این برند در کشور ما این است که برند دل همواره در زمینه خدمات پس از فروش بسیار پیشگام بوده است.

شما هم میتوانید با جستجو در فضای وب نظرات کاربران را در زمینه خدمات پس از فروش دل جویا شوید . بسیاری از خدمات این برند در سایت نمایندگی دل وجود دارد .

که در این سایت هم امر فروش انجام میشود و هم راهنمایی و آموزش ها برای تعمیرات لپ تاپ شما .