نمایندگی دل

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive
 

نمایندگی دل در ایران

نمایندگی دل گزارش میکند که برند دل در تمام دنیا یکی از با کیفیت ترین برند ها در زمینه لپ تاپ محسوب میشود.

این برند از موفق ترین برند ها در سراسر دنیاست و از غول های تکنولوژی دیجیتال و آی تی محسوب میشود .

این برند محبوب بیش از صد هزار کارمند در نمایندگی های خود در سراسر دنیا دارد و توانسته محصولات خود را در این نمایندگی ها بفروش بگذارد .

موسس جوان Dell

شرکت دل توسط یک جوان 19 ساله در سال 1984 در ایالت تگزاس آمریکا تاسیس شد .

این پسر 19 ساله مایکل دل نام داشت و برای تاسیس این شرکت پولی نداشت و درنتیجه از والدین خود پول قرض کرد و نام خانوادگی خود را بروی این برند گذاشت .

مایکل انگیزه های زیادی برای موفقیت های برند خود داشت و با تلاش های بسیار و تولید محصولات خلاقانه توانست در سال 1988 یعنی فقط 4 سال بعد ارزش این شرکت هزار دلاری را به بیش از 85 میلیون دلار برساند.

این مساله باعث شد نگاه جهانیان به این برند معطوف شود .دل در سال 1992 به جمع 500 شرکت برتر دنیا پیوست و مایکل دل جوانترین مدیر عامل بین این شرکت ها بود .

سودآوری باورنکردنی دل

سود این شرکت در این سال ها روز به روز بیشتر میشد .بررسی های نمایندگی دل نشان میدهد  مایکل که در کل ادم خلاقی بود تصمیمم گرفت محصولات خود را از طریق سایت اینترنتی شرکت دل بفروش برساند.

در آن زمان این ایده بسیار ایده نویی بود . سایت دل در سال 1996 تاسیس شد و تنها در 6 ماه توانست فروش محصولات دل از طریق اینترنت را به بیش از یک میلیون دلار در روز برساند.

این موفقیت کمی برای یک شرکت تقربا نو پا نبود . مایکل دل به این موفقیت ها راضی نشد و توانست تا به امروز در 5 قاره دنیا نمایندگی دل را فعال کند .

تقریبا در تمام کشور های علاقه مند به تکنولوژی دیجیتال و آی تی شما میتوانید یک نمایندگی دل پیدا کنید .

موفقیت های بی نظیر Dell

اما موفقیت ها شرکت دل به اینجا ختم نشد و این شرکت توانست در طول دهه 2000 هم به موفقیت های چشمگیری دست یابد.

دل در اکتبر سال 2010 توانست لقب سومین برند بزرگ تولید کننده کامپیوتر های شخصی را به خود اختصاص دهد .

بعد ها در سال 2015 به بزرگ ترین و با کیفیت ترین تولید کننده لپ تاپ بعد از اپل تبدیل شد که این لقب بزرگی برای این کمپانی و مایکل دل بود .

مایکل دل که در سال 84 این کمپانی را فقط با 1000 دلار آن هم قرضی تاسیس کرده بود توانست در سال 2016 برترین و بزرگترین شرکت تولید کننده لپ تاپ در تمام دنیا شود .

نمایندگی دل اینگونه ابراز میکند که ارزش این کمپانی بیش از 50 میلیارد دلار تخمین زده شد . این شرکت در تمام دنیا بیش از 100000 کارمند دارد و هر روز در حال رشد بیشتر است .

نمایندگی دل در همه شهر ها

از اوایل حضور تکنولوژی دیجیتال و آی تی در ایران برند دل همیشه جزو برند های محبوب ما ایرانیان بوده است.

به خاطر کیفیت خوب محصولات دل و حرفه ای بودن نمایندگی های دل در سراسر ایران دل یکی از برند هایی است که تقریبا اکثر کراشناسان این حوزه لپ تاپ های دل را توصیه میکنند .

لپ تاپ های دل جزو لپ تاپ هایی هستند که علاوه بر کیفیت بسیار خوب و کانفیک های عالی قیمت مناسبی هم دارند .

تجربه موفق کاربران

مهم تر از همه شما خیالتان در زمینه خدمات پس از فروش دل راحت و آسوده است و شما میدانید که در نمایندگی دل در سراسر ایران با افرادی بسیار کاربلد و حرفه ای طرف هستید.

که این افراد چه در زمینه تعمیرات و چه در زمینه فروش تا انتها در کنار شما هستند .

شما هم میتوانید جستجو در موتور جستجو گر گوگل و مطالعه نظر کاربران در زمینه نمایندگی دل در ایران به این نتیجه برسید که بسیاری از کاربران ایرانی این برند را برند محبوب خود یاد کرده اند.

خیل عظیمی از مصرف کنندگان طرفدار این برند آمریکایی هستند و در نظرات خود از کیفیت بالای محصولات دل و رفتار حرفه ای و مناسب نمایندگی دل در تهران  و کلان شهر های ایران یاد کرده اند .